Cześć! Mam na imię Magda i pochodzę z Krakowa. 

Fotografią pasjonuje się od najmłodszych lat, a jej połączenie z grafiką stało się nieodłączną częścią mojego życia zawodowego.

Z ogromną radością wykorzystuję swoje artystyczne zdolności do tworzenia zdjęć oraz grafiki i jej kompozycji.

Poza fotografią zajmuje się także współtworzeniem firmy tworzącej edukacyjne, wielkoformatowe gry planszowe, które uczą poprzez aktywną zabawę, dostarczając przy tym świetnej rozrywki i wyciągając dzieci sprzed ekranów komputera, tableta, telefonu..

Jeśli więc poszukujesz fotografa na specjalną okazję, a myślisz także o najmłodszych – mogę pomóc w zorganizowaniu dla nich ciekawych i mądrych atrakcji. beGame.pl – Strefa gier wielkoformatowych dla dzieci, jest idealnym rozwiązaniem na iventy, wesele, urodziny..

Uwielbiam wyzwania i odkrywanie nowych horyzontów – także dosłownie. Mam ogromne zamiłowanie do eksploracji świata, jego różnorodności i niesamowitej natury. Podróżowanie i samodzielne, skrupulatne planowanie wypraw, to moja kolejna ogromna pasja – dlatego nie zamykam się jedynie na Kraków i okolice.Jeśli chcesz bym zrobiła dla Ciebie sesje w innym miejscu – pisz śmiało!

Razem coś wymyślimy!
Chętnie pomogę także w planowaniu i zorganizowaniu wyjazdu.

Prywatnie jestem także miłośniczką natury i zwierząt – od 6 lat wegetarianka 🙂 oraz miłośniczką sportu – uwielbiam jeździć na rolkach, rowerze, snowboardzie, nartach, łyżwach… pływam, nurkuje i uwielbiam długie spacery 😉

Fotografia jest dla mnie sposobem na pokazanie naturalnego piękna, które tkwi w szczegółach i odpowiedniej ich kompozycji. To właśnie te elementy połączone w odpowiedni sposób, tworzą prawdziwą magię.

W swoich zdjęciach stawiam na naturalność, łapię ulotne chwile – emocje i uczucia.

Naturalność, dokładność i umiejętność dostrzegania szczegółów – którą zawdzięczam byciu całkiem sporym wrażliwcem – to mój przepis na udane zdjęcia 🙂

Zapraszam do kontaktu!